V četrtek, 18. septembra 2025, vas vabimo v mestno jedro Slovenj Gradca na dogodek Gremo po zdravje v mesto, ki bo potekal od 8.00 do 12.00.
Na stojnicah boste lahko opravili brezplačna testiranja in meritve ter pridobili nasvete strokovnjakov za gibanje, duševno zdravje in ustno higieno. Predstavljeni bodo tudi presejalni programi, opravili boste lahko analizo telesne sestave, na voljo pa bo tudi svetovanje za dojenje.











