Domov Novice Zdravstveni dom Zdravstveni dom Slovenj Gradec

NUJNA MEDICINSKA POMOČ

DEŽURNA SLUŽBA ZDRAVSTVENEGA DOMA

IZREDNO OBVESTILO!

Zaradi vremenske situacije je nujna medicinska pomoč še dodatno obremenjena. Veliko je nesreč in situacij, v katerih je hitra pomoč življenjskega pomena. Ponovno prosimo vse občane in občanke ter vse ostale, ki se obračate na dežurno službo, da upoštevate opredelitev NUJNIH MEDICINSKIH STORITEV, za vse ostale storitve so pooblaščeni vaši osebni oziroma nadomestni zdravniki v rednem delovnem času.

Delo dežurne službe je še posebej odgovorno in nevarno. Pripravljeni smo pomagati ljudem v najtežjih primerih, hkrati pa vsem želimo, da bi bilo takih primerov čim manj. Zato prosimo, da se na nujno medicinsko pomoč in dežurno službo obračate samo v nujnih primerih in v primeru klica navedete najnujnejše podatke:

- kaj se je zgodilo,

- točen naslov dogodka s kratkim opisom poti,

- število poškodovanih ali obolelih,

- kdo in od kod kliče.

Nenujne storitve se obračunavajo kot samoplačniške.

Zadnjič posodobljeno: Petek, 31. Januar 2014 ob 18:29