Domov Laboratorij

Jana Božnik

Tina Štruc

16 OC laboratorij SG

Za lažje delo v laboratoriju in obljše razumevanje s pacienti vam posredujemo nekaj osnovnih informacij.

V našem laboratoriju opravljamo osnovne hematološke in biokemične preiksave, ter naalizo urina in pregled blata.

- Za odvzem krvi je priporočljivo, da ste tešči. NUJNO pa morate biti TEŠČI za biokemične preiskave (kontrola sladkorja, maščob in jetrnih testov.

- Za analizo URINA in BLATA mora biti svež vzorec.

- URIN - srednji curek urina lahko prinesete v roku 2 ur v za to namenjeni posodi (dobi se v lekarni ali v laboratoriju).

- BLATO - prinesete v posodici z žličko (dobi se v lekarni ali v laboratoriju) - vzorec naj bo samo na žlički!

SAMOPLAČNIKI - vse preiskave lahko opravite kot samoplačnik v laboratoriju.

CENIK LABORATORIJSKIH STORITEV - SAMOPLAČNIKI - KLIKNITE

16 Laboratorij april 2

16 Laboratorij april 3

Izvidi naročenih laboratorijskih preiskav se posredujejo vašemu zdravniku, razen če ste samoplačnik ali pa so bile vaše storitve naročene od zdravnikov, ki niso zaposleni v Zdravstvenem domu Slovenj Gradec.

Nudimo vam tudi možnost samoplačniških storitev, ki so zaradi omejevanja programa vedno bolj aktualne, zaradi večje dostopnosti do storitev pa s 1. 5. 2013 znižujemo vrednost storitev za fizične osebe.

Zadnjič posodobljeno: Petek, 16. September 2016 ob 13:07